ΕΝΑΡΞΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι οι απογευματινές δραστηριότητες που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων στο σχολείο ξαναξεκινάνε μετά από δύο χρόνια πανδημίας.
Θα πραγματοποιηθούν (αν υπάρξει αρκετή συμμετοχή) οι εξής δραστηριότητες:

1) Θεατρική αγωγή . Κάθε Τρίτη 5.30μμ -6.30μμ (τάξεις Ά-΄Γ) και 6.30μμ-7.30μμ (τάξεις Δ-ΣΤ). Η τελική κατανομή στα τμήματα θα γίνει σε συνεννόηση με τη υπεύθυνη θεατρολόγο (κ. Αθηνά θεατρολόγος του σχολείου μας). Μηνιαίο κόστος 10 ευρώ.

2) Ζωγραφική (κ.Λέα). Κάθε Πέμπτη 5μμ-6μμ, μηνιαίο κόστος 10 ευρώ (για ομάδα παιδιών 10 ατόμων και άνω).

3) Ρομποτική (ομάδα ROBOTSETGO). Κάθε Πέμπτη 5-6.30μμ, μηνιαίο κόστος 20 ευρώ.

Παρακαλούμε να δηλώσετε συμμετοχές στο mail του Συλλόγου sg17.gr@gmail.com ,γράφοντας ονοματεπώνυμο παιδιού και τάξη, την επιλογή της/των δραστηριοτήτων και τα δικά σας στοιχεία-τηλέφωνο επικοινωνίας έως την Τρίτη 11/10/2022, ώστε βάσει συμμετοχών να προγραμματίσουμε σύντομα συνάντηση με τους υπεύθυνους δασκάλους και να είναι δυνατή η έγκαιρη έναρξη των δραστηριοτήτων.

Με εκτίμηση Δ.Σ Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 17ου Δημοτικού Καλαμαριάς